• T.C. ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !

COVID-19 İle Mücadele Ve Dayanıklılık Programı

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak belirlenen yeni tip koronavirüs (COVID-19) tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına almıştır. Ülkemizin tüm kamu kurum ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüse karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir.

Bu acil durum karşısında Çukurova Kalkınma Ajansı, yeni tip koronavirüsün olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik acil çözüm sunan projelerin desteklenmesi amacıyla toplam 10 milyon TL bütçeli özel bir program açmıştır.

COVID-19 İle Mücadele Ve Dayanıklılık Programı 31.03.2020 tarihinde ilan edilmiş olup, son başvuru tarihi 30.04.2020 saat 17.00 olarak belirlenmiştir. Taahhütnameler ise her bir başvuru için elektronik başvuru bitiminden sonraki 5 iş günü içerisinde faks veya e-posta aracılığı ile teslim edilecek olup taahhütname teslimi son tarihi 30.04.2020 saat 18.00 olarak belirlenmiştir. Program süresi boyunca herhangi bir günde proje başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru aşamasında hiçbir Matbu Belge Ve Dosya Teslimi Talep Edilmeyecektir.

Tüm personelimiz aktif şekilde çalışmaya devam etmektedir. Her türlü sorunuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Çukurova Kalkınma Ajansı

Döşeme Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:138/2 01060 Seyhan/ ADANA

Tel: +90 (322) 363 00 39 - 40

Faks:+90 (322) 363 00 41

E-Posta: info@cka.org.tr, covid@cka.org.tr

 

Başvuru rehberlerine ve diğer bilgilere ulaşmak için tıklayınız.  

COVID-19 Mücadele ve Dayanıklılık Programı Sıkça Sorulan Sorular-1 (SSS-1) yayınlanmıştır. Ulaşmak için tıklayınız.

COVID-19 Mücadele ve Dayanıklılık Programı Sıkça Sorulan Sorular-2 (SSS-2) yayınlanmıştır. Ulaşmak için tıklayınız.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Covıd-19 İle Mücadele ve Dayanıklılık Programı uygulama çerçevesinde yapılan değişiklik ile Başvuru Rehberinde değişiklik yapılmıştır. Başvuru rehberinde değişiklik yapılan maddelere ulaşmak için tıklayınız.

COVID-19 ile Mücadele Başvuru Formuna (Revize) ulaşmak için tıklayınız. 

2020 yılı Covid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında 133 proje başvurusu alınmıştır. Başvurusu yapılan projelerin Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Başvuru Rehberinde belirtilen hükümler çerçevesinde değerlendirme süreci tamamlanarak desteklenmeye hak kazanan projelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.