Get Adobe Flash player
Destekler
İlgili Dökümanlar
Gezinti Bağlantılarını Atla
2010 yılı Mali Destek Programları Kapsamında Düzenlenecek Proje Hazırlama Eğitimleri

Çukurova Kalkınma Ajansı, 2010 yılı Mali Destek Programları ile ilgili olarak Proje Hazırlama Eğitimleri düzenleyecektir. Bu eğitimler Adana ve Mersin il merkezlerinde ve bazı ilçe merkezlerinde, 17-29 Ocak 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Eğitimlerin süresi 2,5 gün olup eğitim konularının aşağıdaki gibi olması öngörülmektedir:
Proje Döngüsü Yönetimi
Temel Başvuru Koşulları
Başvuru Formu’nun doldurulması
Mantıksal Çerçevenin hazırlanması
Bütçenin Hazırlanması
Çukurova Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları kapsamında proje başvurusunda bulunmak isteyenlerin bu eğitimlere katılmaları, aynı şekilde eğitime katılanların Mali Destek Programları kapsamında proje başvurusunda bulunmaları da zorunlu değildir. Fakat bölgenin proje hazırlama kapasitesinin artması açısından bu eğitimlerin oldukça faydalı olacağı değerlendirilmektedir. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika veya katılım belgesi verilmeyecektir.
Bu eğitim programlarına katılımlar ücretsizdir fakat katılım için kayıt yaptırmak mecburidir. Kayıt süresi 11 Ocak 2010 Salı günü 17:00’de sona erecektir. Kayıt yaptırmayanlar için ek süre verilemeyecektir.
Mali Destek Programları kapsamındaki Proje Hazırlama Eğitimlerinin içeriği birbirine büyük ölçüde benzer olacak, program özelindeki başvuru temel koşulları bölümü farklı olacaktır. Dolayısı ile size en uygun olduğunu düşündüğünüz eğitim programını işaretlemeniz anlamlı olacaktır. Proje fikrinizin ve temsil ettiğiniz kurum/kuruluş/şirketin uygunluk koşullarına dikkat ederek kendinize en uygun programı seçmeniz gerekmektedir.
Kayıt Formunu doldururken formu eksiksiz olarak doldurduğunuzu kontrol ediniz. Formu doldurduktan sonra "Gönder" düğmesini tıklamanız formunuzun iletilmesi için yeterlidir. Lütfen mükerrer kayıt yapmamaya özen gösteriniz.
İkamet ettiğiniz ilçede düzenlenen bir eğitim programı yoksa size en yakın merkeze yönlendirileceğinizi, son başvuru tarihinden sonra yapılan eğitime katılım başvurularının kabul edilmeyeceğini önemle duyururuz.
Bu eğitimlerin düzenleneceği tarih, yer ve katılımcı bilgileri bu sayfada ilan edilecektir. Ayrıca kişilere bir bildirim yapılmayacaktır.
 
Proje Hazırlama Eğitimleri için başvuru ve kayıt süresi 11 Ocak 2011 Salı günü saat 17:00 itibari ile sona ermiştir. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Proje Hazırlama Eğitimleri için aşağıdaki listede ad ve soyadınıza göre hangi tarih ve saat aralıklarında ve hangi yerde eğitime katılabileceğiniz bilgisine erişebilirsiniz. Sizin için programlanan eğitim grubunun tarih, saat ve yer bilgisine lütfen riayet ediniz. Bu aşamadan sonra listeler ve gruplar üzerinde bir değişiklik yapma imkanımız bulunmamaktadır.

2010 yılı Mali Destek Programları kapsamında düzenlenecek Proje Hazırlama Eğitimlerine ilişkin liste için tıklayınız.

Proje Döngüsü Yönetimi özet eğitim sunumu için tıklayınız...
Başvuru Formunun doldurulması özet eğitim sunumu için tıklayınız...
Bütçe Hazırlığı özet eğitim sunumu için tıklayınız...

Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri