Get Adobe Flash player
Destekler
İlgili Dökümanlar
Gezinti Bağlantılarını Atla
Eğitim Toplantıları

Çukurova Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları ile ilgili olarak ek Proje Eğitimleri düzenlenecektir. Bu eğitimler Adana ve Mersin il merkezlerinde ve Tufanbeyli ilçe merkezinde, 16 Şubat 2009 – 21 Şubat 2009 tarihleri arasında, sitemizden duyurulacak kesin tarih ve yerlerde yapılacaktır.
 
Eğitimlerin süresi 3 tam gün olup eğitim konuları aşağıdaki gibidir;
 
· Temel Başvuru Koşulları
· Proje Döngüsü
· Başvuru Formu’nun doldurulması
· Mantıksal Çerçeve’nin doldurulması
· Bütçelendirme
 
Çukurova Kalkınma Ajansı Mali Desteklerine başvurmak için bu eğitimlere katılmak mecburi değildir, aynı şekilde eğitime katılanların Mali Desteklere başvurma zorunluluğu yoktur. Fakat proje kabiliyetinin artması açısından bu eğitimler oldukça faydalıdır. Eğitim sonunda sertifika yahut katılım belgesi verilmeyecektir.
 
Bu katılımlar ücretsizdir fakat katılım için ön kayıt yaptırmak mecburidir. Bu yıl içerisindeki eğitimlerimize katılmış ve/veya kayıt yaptırdığı halde mazeretsiz olarak eğitime katılmamış kişiler eğitime başvuramazlar. Ön kayıt için son tarih ve saat 12 Şubat 2009 Perşembe saat 12:00 şeklindedir. Bu tarihten sonra yapılan ön kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
 
Katılımcı listeleri, kesin eğitim tarihleri ve eğitim yerleri 13 Şubat Cuma günü saat 15:00’de web sitemizde ilan edilecek, ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır.

Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri