Get Adobe Flash player
Çukurova’nın Organik Ürünleri Ekoloji İzmir Fuarı’nda Sergilendi
14 Mayıs 2018 Pazartesi
Çukurova’nın organik ürünleri bu yıl 9.kez düzenlenen ve Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden tek sertifikalı ürünler fuarı olan Ekoloji İzmir Fuarı’nda sergilendi.

Ekoloji İzmir Fuarı, 09-12 Mayıs 2018 tarihlerinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın desteği ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) işbirliği ile İZFAŞ tarafından Fuar İzmir’de gerçekleştirildi. Organik giyim eşyalarından bebek ürünlerine, kozmetikten gıdaya ve temizlik ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinin sergilendiği, değer zincirindeki tüm paydaşların katılımcı ve ziyaretçi olabildiği fuar, yerli ve yabancı katılımcıların bir araya gelerek önemli  iş bağlantıları yapmaları için sektör paydaşlarına önemli fırsat sunmaktadır.
 
Türkiye’nin sektöründeki tek fuarı olma özelliği taşıyan fuarda, Çukurova Kalkınma Ajansı açtığı stant ile bölgenin organik ürünlerinin tanıtımına destek sağladı. Çukurova standında,  Adana ve Mersin’den şalgam, zeytin, zeytinyağı, keçiboynuzu özü, bal gibi organik ürün üreticilerinin yanı sıra Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlükleri de bölgemizdeki organik ürün olanaklarını tanıtma imkânı buldular.

Fuar boyunca, bölgede faaliyet gösteren organik ürün üreten firmalar iş bağlantıları kurmak ve mevcut bağlantılarını güçlendirmek amacıyla yoğun çaba sarf ettiler.


Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri