Get Adobe Flash player
Çukurova Bölgesi, HESTOUREX Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Kongresi ve Fuarı’nda Tanıtıldı
9 Nisan 2018 Pazartesi
Çukurova’nın sağlık ve spor turizmi potansiyeli Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Kongresi ve Fuarı’nda (HESTOUREX) tanıtıldı. 

5-8 Nisan tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 160 ülkeden yaklaşık 5 bin üzerinde profesyonelin katılımı ile gerçekleşen fuarda, Çukurova Kalkınma Ajansı stant açarak bölgenin sağlık ve spor turizminin tanıtımına destek sağladı. Çukurova standında,  Adana ve Mersin’den İl Sağlık Müdürlükleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri, Şehir Hastaneleri, Büyükşehir Belediyeleri, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Özel Hastane ve Klinikler, Dernekler, Oteller ve Turizm Seyahat Acentalarının da yer alarak bölgenin bu alandaki olanaklarını tanıtma imkânı buldular.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da ziyaret ettiği fuarda, Çukurova standına ve ikili iş görüşmeleri etkinliğine olan ilgi oldukça yoğundu.

Fuar boyunca, bölgede faaliyet gösteren sağlık ve spor kuruluşlarının temsilcileri de iş bağlantıları kurmak ve mevcut bağlantılarını güçlendirmek amacıyla yoğun çaba sarf ettiler. 


Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri