Get Adobe Flash player
Çukurova Bölgesi Horeca Lebanon Fuarı’nda Tanıtıldı
23 Mart 2018 Cuma
Çukurova Bölgesi, 20-23 Mart tarihlerinde Lübnan’ının başkenti Beyrut’ta gerçekleştirilen Horeca Lebanon Fuarı’nda tanıtıldı.

Gıda ve otel ekipmanları alanında her yıl 15 bin civarında profesyoneli 350 katılımcıyı ve 2000 tanınmış markayı bir araya getiren Horeca Lebanon Fuarı’nda, Çukurova Kalkınma Ajansı stant açarak bölgenin tanıtımına destek sağladı. Çukurova standında, bölgede gıda sektöründe ihracat yapmakta olan Odero, Saysan, Sasu, Kilikya, Famen, Hızal Gıda, Adamer, As Tavukçuluk firmaları yer alarak, sektörlerini tanıtma ve ihracat potansiyeli arttırma imkânı yakaladı. Fuar boyunca, bölgemizde faaliyet gösteren firmalar iş bağlantıları kurmak ve mevcut bağlantılarını güçlendirmek amacıyla yoğun çaba sarf ettiler.

Bu yıl 25.’si düzenlenen fuara, Türkiye’nin yanında Fransa, İtalya, Hollanda, Belçika, Kore, Ürdün, Mısır, Irak, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri katılım sağlamaktadır. 

Ayrıca, fuar kapsamında Beyrut’ta bulunan Ajans uzmanları, Türk Büyükelçiliği Ticaret Sekreteri Elie Reaidy ve Lübnan Yatırım Geliştirme Kurumu Başkanı Nabil İtani 'yi ziyaret ederek, Ajans faaliyetleri ve bölgeye yönelik bilgi verdiler. (23 Mart 2018)

Kurumsal     Destekler ve Belgeler         
Organizasyon Yapısı  Logo
2017 Teknik Destek Programı
Yönetim Kurulu İletişim Formu
Mevzuat
Kalkınma Kurulu İletişim Bilgileri
Çalışma Programları
Genel Sekreterlik
Kurumsal E-Posta
Faaliyet Raporları
İnsan Kaynakları
e-imzalı Resmi Yazı Teyidi


CİMER Başvuru

Arabuluculuk Davetleri İçin İletişim Bilgileri